Merkez: Bahçeşehir 2.Kısım Mah. Şelale Cad. Düden 2 No:2 34100 BAŞAKŞEHİR İSTANBUL
tr

SAP Business One MSSQL/HANA

17.03.2019
471
SAP Business One MSSQL/HANA

SAP Business One ile işletmenizde veya bağlı kuruluşunuzda daha yüksek kontrole sahip olun. Küçük ölçekli işletmelere özel bu yönetim yazılımı süreçlerinizi birbirine bağlayıp modernize eder ve sizinle beraber büyür.

Ürün Görselleri

SAP Business One

Sizinle büyüyecek şekilde tasarlanan yazılımla küçük ölçekli işletmenizde daha fazla kontrole sahip olun. Anahtar süreçleri geliştirin, işinizle ilgili daha iyi öngörüler edinin, gerçek zamanlı bilgilere göre karar alın ve kârlı bir büyümeyi mümkün kılın.

Başlıca

  • On-premise veya bulutta kullanım
  • Entegre iş zekası
  • SAP HANA platformu ile entegrasyon
  • Hızlı dağıtım

Ürün Demosu

SAP Business One’ı iş başında görün

Küçük ve orta ölçekli işletmeniz için tasarlanan tek bir ERP yazılım sistemiyle iş hayatını basitleştirin. CRM süreçlerinizden muhasebe görevlerine kadar her şeyin nasıl işlediğini görün.

Temel Özellikleri
Finansal yönetim
Tek bir ERP çözümüyle muhasebe görevlerinizi otomatikleştirin ve bankacılık aktivitelerini gerçekleştirin. İşlemleri hızlandırmak ve nakit akışını artırmak için finansal operasyonları diğer süreçlerle birleştirin.
Satış ve müşteri yönetimi
Satış sürecinin ve müşteri yaşam döngüsünün tamamını etkili bir şekilde yönetin. İhtiyaçlarını daha iyi anlayabilmek ve karşılayabilmek amacıyla, müşterilerinize ve kendinize ait beklentilerin entegre bir görünümüne sahip olun.
Satın alma ve envanter kontrolü
Gelen ve giden sevkiyatlar, envanter seviyeleri ve ürün lokasyonuyla ilgili doğru öngörülere erişin. Gerçek zamanlı güncellemeler, değerler, kullanılabilirlik ve fiyatlandırma etkisi raporlarını çalıştırın.
İş zekası
Birden fazla kaynaktan veri toplayıp şirket genelindeki verilere dayalı raporları zamanında ve doğru şekilde oluşturun. Çeşitli rapor biçimleri, gösterge tabloları ve yapılandırmalar arasından seçim yapın.
Analitikler ve raporlama
Birden çok depoda envanter yönetimi yapın ve uygun maliyetli üretim sağlayın. Stok hareketlerini takip edin, envanteri optimize edin, teslimat zamanını iyileştirin ve eksik stok durumlarını ortadan kaldırın.
Sektöre özel ERP çözümleri
Yazılım geliştirme kiti olan SAP Business One stüdyosu ile sağlanan işlevler, en iyi uygulamalar ve süreçlerden veya 500'ü aşkın ek çözüm seçeneğinden faydalanın.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: