Merkez: Bahçeşehir 2.Kısım Mah. Şelale Cad. Düden 2 No:2 34100 BAŞAKŞEHİR İSTANBUL
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

HAKAN DEMİR HAKKINDA

1969 Almanya doğumlu olan Hakan Demir ilk olarak 18 yaşında Datatek Ltd. Sti.’ de yazılım mesleğine atıldı. 1993 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’ nden mezun oldu. 2017 yılında kadar Kota Bilgisayar’ da MRP/ERP konularında çeşitli görevler üstlendi. Son 20 yılını Yazılım Bölüm Yöneticiliği yaparak geçirdikten sonra yine MRP/ERP projeleri geliştirecek olan H1 Yazılım ve Danışmanlık firmasını kurdu.  
Kariyeri boyunca 60’ ın üzerinde şirket için anahtar teslimi çözümler geliştiren Hakan Demir, sırasıyla Power House, RPG400 ve C#/.net yazılım dilleri ile yurtdışında da olmak üzere özel yazılımları geliştirip faaliyete aldı. IBM sistemleri üzerinde çalışan Genap/400 ERP ile 27 yıl, Microsoft AX MRP/ERP üzerinde 2 yıl, Netsis MRP/ERP üzerinde 17 yıl sorumluluklar üstlendi. 2014 yılından beri ise, SAP B1 üzerinde MRP/ERP çözümleri üretmeye devam etmektedir.   
 

H1 HAKKINDA

Hakan Demir’ in 30 yıllık bilgi sistemleri deneyimi üzerine kurulan H1 Yazılım ve Danışmanlık İstanbul Bahçeşehir’ de 2017 yılında kurulmuştur. H1 Yazılım ve Danışmanlık firması her sektör için SAP B1 MRP/ERP hizmetlerini yürütmektedir.
H1 Yazılım ve Danışmanlık firmasının yürüttüğü başlıca hizmetleri,

  • SAP B1 ERP uygulaması danışmanlığı,
  • SAP B1 üzerinde özel uygulama geliştirme,
  • SAP B1 e-süreçler,
  • SAP B1 üzerinde entegre yazılım geliştirme,
  • Anahtar teslimi özel yazılımlar,

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: