Merkez: Bahçeşehir 2.Kısım Mah. Şelale Cad. Düden 2 No:2 34100 BAŞAKŞEHİR İSTANBUL
tr

TSPrint

Ürün Fiyatı:
79 USD 75 USD
Kullanıcı Başına
TSPrint

Terminal Server Yazdırma

TSPrint, Terminal Hizmetleri, Uzak Masaüstü, VDI veya Citrix ortamları için RDP yazdırma yazılımıdır. Basit uygulama ve kullanım kolaylığı, uygun bir lisanslama sistemi ile birlikte TSPrint’i piyasadaki en popüler uzak masaüstü baskı çözümlerinden biri yapar. Herhangi bir terminal sunucuya yazıcı sürücüleri yüklemeden sunucuların kararlılığını arttırın. Müşteriler, uygulama veya konfigürasyon için ek yönetici zamanı gerektirmeden, doğrudan yerel yazıcılarına terminal sunucusundan yazdırır.

Nasıl Çalışır

Özellikleri

  • Sürücüsüz Baskı
  • Gelişmiş Baskı Performansı
  • Ağ Yazıcısı
  • Kolay ve Hızlı Dağıtım
  • Herhangi bir Ağ Üzerinden Çalışır
  • Dosyaları Yerel Olarak Aç
  • Dosyaları Aktar

Temel Özellikleri
Sürücüsüz Baskı
TSPrint'i kurarken kesinlikle yazıcı sunucusunu terminal sunucusuna yüklemenize gerek yoktur. TSPrint, yazdırma işini alacak, sıkıştırıp yerel iş istasyonuna gönderecek olan kendi sanal yazıcı sürücüsünü içerir.
Gelişmiş Baskı Performansı
Sıkıştırmasız, işi doğrudan RDP bağlantısı üzerinden gönderen Microsoft Yazıcı Yeniden Yönlendirmesi kullanılırken, yazdırma işleri arasında uzun bekleme süreleriyle karşılaşırsınız. TSPrint ile, baskı sıkıştırma teknolojimiz olağanüstü performans sunar.
Ağ Yazıcısı
Yazdırma işlerinizi meslektaşları yazıcınıza gönderebilirsiniz. Sadece TSPrint Ağ yazıcısına yazdırdığınızda, o anda oturum açmış olan uzak masaüstü kullanıcılarına ve yerel olarak mevcut yazıcılarına gösterilecek ve yerel bilgisayarınıza bağlı olanların yanı sıra diğer yazıcı aygıtlarını kullanmanızı da kolaylaştıracaksınız.
Kolay ve Hızlı Dağıtım
TSPrint kurulumu, yapılandırma gerektirmeyen tak ve çalıştır teknolojisini kullanır. Yükleyicimiz, 'sessiz yükleme' seçeneğiyle birlikte gelir, böylece ağınıza dağıtabilirsiniz. MSI paketleri, basit aktif dizin konuşlandırması ile de mevcuttur.
Herhangi bir Ağ Üzerinden Çalışır
TSPrint, Microsoft Sanal Kanal teknolojisini kullanır. VC kullanarak, TSPrint, terminal sunucusuna bağlanabildiğiniz sürece çalışabilir. Ek bir ağ yapılandırmasına gerek yoktur.
Dosyaları Yerel Olarak Aç
Herhangi bir belgeye sağ tıklayın ve 'TSPrint Yerel Olarak Aç' seçeneğini seçin. TSPrint belgeleri yerel iş istasyonuna aktarır ve varsayılan uygulama ile açar.
Dosyaları Aktar
Basit bir sağ tıklama ile dosyanızı yerel iş istasyonuna aktarabilirsiniz. Standart kaydetme iletişim kutusu görünecektir ve yerel iş istasyonunda dosyayı aktarmak istediğiniz yeri seçebilirsiniz.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: